Sklep

5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 0 thumb
5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 1 thumb
5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 2 thumb
5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 3 thumb
5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 4 thumb
5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG 5 thumb

5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG

zł96.19

Tagi: Tanie: 5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG, wysokiej jakości 5x10 ml POTĘŻNY KOLAGEN SUROWICY WZROST CIECZY Istotą UJĘDRNIAJĄCY TWARZY PODNOSZENIA AKTYWNE PEPTYDY i EFG, dostawcy z Chin.

 • - Indeks: l241
 • - W magazynie
 • Kategoria: discounts


10 ml * 5 sztuk KOLAGEN UJĘDRNIAJĄCY TWARZY LIFT SERUM WZROSTU CIECZ AKTYWNE PEPTYDY i EFG
SERUM Z MORSKICH PEPTYDÓW KOLAGENU i EFG
SOLVER PROBLEM: ZMARSZCZKI, UTRATY ELASTYCZNOŚCI. STYMULUJE KOLAGEN ODRASTANIE i UJĘDRNIA SKÓRĘ
mile widziane! jesteśmy przyjemność poinformować, że mamy dodał kilka nowych produktów do naszego sklepu, ten Potęgą Kolagen Budynku Surowicy jest tylko jeden z nich! porównaj te składniki do tych stosowanych w produktach takich jak Elmis i Pevonia. ten produkt jest bardzo silnym dla budynku kolagenu-pogrubienie skóry i ujędrniający. doskonały do pod oczami, aby zmniejszyć, że hollow wygląd, i maskowanie wygląd cienie, które są pochodzące hemoglobiny. polecam ten na całej twarzy i szyi również, jeśli masz jakiekolwiek obszary chcesz firma się. proszę pop do naszego sklepu Loreburnbridge.net i spojrzeć na co jeszcze mamy! obsługa klienta jest naszym priorytetem, a nasze kupujący wiedzieli mamy na myśli, że kiedy mówimy, że. ja zawsze wierzyć, sprzedawca jest gotowość do stoją za ich produktu i zapewnić obsługę klienta długi po sprzedaży jest zakończona jest dobre wskazanie ogólnej jakości można się spodziewać.
SZCZEGÓŁY PRODUKTU: . 10 ml x 5 sztuk Serum z Aktywnym Morskich Peptydów Kolagenu, MAPA Witaminy C, EFG (Naskórkowego Czynnika Wzrostu) i Wodorostów.
I absolutnie kocham ten Kolagen Budynku Surowicy! istnieje wiele składników w tym, a oni dość dużo obejmować WSZYSTKIE podstawy, każdy ma własną pracę jak to pertains do podejmowania pewnie skórę ma jak beefy a matryca, jak to możliwe! Matrix = rama-co komórek skóry dołączyć do-wsparcie i elastyczność-KOLAGENU i ELASTYNY. co oznacza to, że jest, zastępuje utracone kolagenu i pomaga organizmowi utrzymać, co mają przez proces niszcząc istniejących spowolnienie organizmu matrix. inne produkty mogą pomóc organizmowi zastąpić go za utracone kolagenu, ale wouldn 't to być jeszcze lepiej, jeśli można pomóc skórę również powolne to proces utraty kolagen/elastyny w pierwszej kolejności?
budowanie kolagenu kopię zapasową w procesie starzenia się skóry nie jest łatwym zadaniem, ale świeże, aktywne peptydy wykazały się zastanawiać, z obietnicy w badaniach. wzmacniacze peptydów są świetne kolagenu, ale chemii w zależności od ciała, mogą nie działać na ciebie. teraz co robisz? wszystko, co może zrobić, to zachować co masz. mamy pokryte wszystkie bazy tutaj. przeczytaj na, aby dowiedzieć się więcej!
Anti-inflamitories są bardzo ważne w zwalczaniu oznaki starzenia się. zapalenie jest bardzo złe rzeczy, jeśli chodzi o zdrowia skóry. uszkodzoną skórę komórki są usuwane przez MMP enzymy, i know-how, jak wiek, the MMP enzymu poziomy wzrost, zwłaszcza, gdy przepracowany, co oznacza, że carry off coraz więcej o skórę 's matrycy. wracając je do niższego poziomu pomoże zachować istniejącego matrycy. ekstrakt z granatu i ekstrakt z Boswellia Serrata pomóc osiągnąć ten surowicy, że celem.
Grown naskórkowego Czynnika jest potężny składnik, i znacznie zwiększa odnowę komórek stawki, które spadek z wiekiem. to także przyspiesza gojenie (inna rzecz, która dostaje sluggish know-how, jak wiek).
* STAR * of the show w tym produkcie są Naturalne Aktywne Morskich Peptydów, które są sprawdzone potężny kolagen budowniczych, ale również nie ma Zielonej Herbaty EGCG/przeciwutleniacz i anti-inflammitory. magnezu Askorbylofosforan (MAPA) jest stabilizowany Witaminy C i bardzo skuteczny przeciwutleniacz i to zapewnia skórze z naturalnym ochronę przed słońcem, niszczy wolnych rodników, i wyrównuje się koloryt skóry. witamina B3 (Niacinamide), Wyciąg Z Kasztanowca (żyły i kapilary zdrowia) i wiele więcej!


 • Typ artykułu: Twarzy surowicy
 • Płeć: Unisex
 • Funkcja: Anti-aging
 • Składnik: collagen protein extracts
 • Preparat: Ciecz
 • Numer modelu: other

 • Typ jednostki: lot (5 części/lot)
 • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 30cm x 40cm x 50cm (11.81in x 15.75in x 19.69in)


Opinie

Freepeople06
2018-03-07
5/5
Отличное средство! Брала под ролик. Доставка быстрая.
Babagale2
2018-01-02
5/5
Средство понравилось.