Sklep

11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring 0 thumb
11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring 1 thumb
11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring 2 thumb
11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring 3 thumb
11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring 4 thumb

11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring

zł177.59

Tagi: Tanie: 11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o ring, wysokiej jakości 11 "Uwaga C Korzeń Chakra Kryształu Kwarcu Hurtownia Krystalicznie Śpiewu Miski z bezpłatnym zamszu i o-ring, dostawcy Bells & Chimes z Chin.

  • - Indeks: l33
  • - W magazynie
  • Kategoria: discounts


zapraszamy do naszego sklepu i masz ciekawe w naszych produktów, będziemy dostawa jeden wolny zamszowe i o-ring z krystalicznie śpiewu miski!
te piękne i luminescencyjne miski emitują an rozległy dźwięku, który jest lecznicze dla głębiej tkanek organizmu. sugestywny starożytnych świątyń, nasze Klasyczne Matowe Miski emanują uzdrowienie matrix wszędzie tam, gdzie są one brzmiało. w zwalczaniu efektów gry Klasyczne Matowe Miski w domu, biuro lub dużej grupy ustawienia mogą być bardziej uziemienie i pomóc promować stabilnych, spokojne energii. bardzo dotykowe i światło wypełnione Klasyczne Matowe miski są idealne porywania narzędzia dla dużych grup, uzdrowienie medytacja i wewnątrz i na zewnątrz i ogród przestrzenie. Klasyczne Matowe miski carry an Ziemi energii. ich biały kolor przypomina czystości i nowy beginnings. naturalne światło zwiększa miska energie i Feng Shui odwołania. ich Zen-wyrzeźbiony wygląda są gojenie i ich Yin/Yang stellar cech. klasyczne Matowe zaokrąglone i światła-wypełniony pierścień miski z pełniejsze, tony połączyć do sweetest Uniwersalny harmonies gładsza.
jesteśmy ekspertem, którzy mogą tone strojenia. nie jest idealny C C # D D # E F F # G G # Aa # B muzyczne notatki Z 1st oktawę do 7th octave, przede wszystkim jest 3th octave, 4th oktawę. możemy tone dowolny kształt singing bowl w doskonałych musical uwaga. więc jeden zestaw produkt jest bardzo łatwe do us.7pcs jako jeden zestaw lub 8 sztuk jako jeden zestaw, lub 12 sztuk lub 13 sztuk jako jeden zestaw, nie ma 36 sztuk jako jeden zestaw, zbyt
zastosowanie:
funkcja każdego Chakra:
jak grać
1. Do odtwarzania matowe wykończenie kwarcowy mis, uchwycić zamszowe powleczony materiałem narzędzia jak chcesz trzymać a rysika.
2. Applying jeszcze ciśnienia, przewodnik narzędzie powoli wokół obręczy na zewnątrz, trzymając mocno jak wibracje zaczyna się zbudować i pożądanej objętość jest osiągnięty. narzędzie powinny być pod niewielkim kątem na zewnątrz miska i uwagę powinny być wykonane, aby utrzymać stałą równomiernym naciskiem. jeśli narzędzie czuje się jak to jest odbijając off the obręczy miski, jeśli obręczy staje się blur, jeśli nieprzyjemne hałasy wystąpić, albo, jeśli dźwięk jest zwilżoną w trakcie gry to wskazuje an overage lub nierówne ciśnienie.
3. kontrola Praktyka jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się dźwięk i głośność, z dalszego praktyki nad odpowiedniej techniki opanowanie grania staną się naturalne. obręczy z miska jest w stanie być odtwarzane w dowolnym kierunku. usunięcie narzędzie po śpiew na obręczy pozwoli miska do nadal resonating i pozwalają dźwięku, aby zacząć powoli w celu zmniejszenia objętości. to pozwala na gładkie przejść tonalnych, gdy za pomocą wielu miski. blaknięcie out, podczas gdy kolejny miska jest aktywowany dźwięku naturalnie. proponujemy gry nie kryształ Kwarcowy mis w ciągu bliskim sąsiedztwie a osób głowy, twarz lub uszy, aby uniknąć uszkodzenia słuchu, kolizji lub innych wypadków. uniknąć kryształ kwarcowy mis do gry w ciągu 12 cali od siebie jak ich intensywne drgania lub overtones harmonicznych może prowadzić do wstrząsające lub pęknięcia. utrzymanie wysokiej ilości i maksymalnej wibracji jest szkodliwe dla wszystkich kryształ miski. jeśli zrobione wielokrotnie kryształ miska może być napięte i mikroskopijne pęknięcia mogą być utworzone w kwarcowy, który może spowodować, że śpiewu miski do później nie uda.
to jest najlepszy do przechowywania i transportu kryształ Kwarcowy mis w walizce, który pasuje do miski ciasno. mamy ostrożnie przed zbierania miski w górę lub przenoszenia miska przez jego rim jak ponownie ten szczep na stawia miska, który może potencjalnie uszkodzenia to.
Shippment
a) powyższe oczekuje czas dostawy jest tylko dla ciebie odniesienia, jeśli nie można uzyskać działka/produktów na czas, pls daj mi znać, a my postaramy się jak najlepiej dla ty
b) cła przywozowe, podatki i innych opłat celnych związanych nie są wliczone w cenach, Kupujący powinien ponieść wszystkie rceponsibility dla wszystkich dodatkowych opłat poniesione.
informacje zwrotne
zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne!
jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę wystawić opinię!
jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną opinię. możemy pracować razem, aby rozwiązać Wszelkie problemy!


  • Nazwa marki: SINGINGBOWL
  • Numer modelu: Quartz Crystal Singing Bowl

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 5.5kg (12.13lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 38cm x 38cm x 31cm (14.96in x 14.96in x 12.20in)