Sklep

Butler Copperfield Białego Marmuru Stolik Koktajlowy 0 thumb

Butler Copperfield Białego Marmuru Stolik Koktajlowy

zł1 665.12

Tagi: Tanie: Butler Copperfield Białego Marmuru Stolik Koktajlowy, wysokiej jakości Butler Copperfield Białego Marmuru Stolik Koktajlowy, dostawcy Coffee Tables z Chin.

  • - Indeks: l505
  • - W magazynie
  • Kategoria: discounts


, którzy są we?
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone, aby dołączyć do naszego sklepu, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online sklep pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.
co to jest ten produkt?
marka: Butler
ten elegancki prostokątny stolik jest wspaniały dodatek do każdego nowoczesnego salonu lub w biurze. kute z żelaza, jego różowe złoto baza uzupełnia pięknie wykończone białym marmur góry. * zdjęcia mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistej pozycji pod względem koloru/wykończenie ze względu na wyświetlacz oświetlenia podczas sesji zdjęciowej lub monitora.
zdjęcia
zwroty
sklep bez obaw! jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, możesz zwrócić ten przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania go.
gwarancja
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone do przyłączenia się do rynku, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online marketplace pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.


  • Ogólne zastosowanie: Meble do domu
  • Szczególne zastosowanie: Stolik
  • Typ: Meble do salonu

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 44.906kg (99.00lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 66cm x 107cm x 46cm (25.98in x 42.13in x 18.11in)